Porównywanie finansowania samochodów

Kredyt samochodowy jest obok leasingu operacyjnego najpopularniejszą metodą finansowania zakupu nowego, a czasem również używanego auta, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Kredyt, kredytowi nie równy, każdy z nich charakteryzuje się innymi warunkami, a instytucje ich udzielające wciąż przedstawiają nowe oferty. W internecie znajdą Państwo mnóstwo stron z porównywarkami kredytów samochodowych, na których mamy dostęp do setek konkurencyjnych ofert. Czy warto kierować się zdobytymi tam informacjami?


Porównywarka kredytów samochodowych – wady i zalety

Skorzystanie z porównywarki ma wiele zalet, jak i wad. Najważniejszą zaletą jest prosty dostęp do setek ofert kredytowych, które możemy w łatwy sposób porównywać bez wychodzenia z domu i szczegółowego analizowania ofert poszczególnych instytucji. Kolejna zaleta to przejrzystość prezentowanych w porównywarce ofert – gdzie wiersz po wierszu zaprezentowane nam zostają konkretne informacje w liczbach, w tym wysokość raty. Tak więc porównywarka jest optymalnym rozwiązaniem, przynajmniej do zdobycia podstawowych informacji o możliwościach kredytowych i dokonania wstępnego rozeznania.

To jednak koniec zalet porównywarki, ponieważ oferty kredytowe to nie tylko okres spłaty, wartość pożyczki, oprocentowanie i wysokość raty, ale również szereg dodatkowych warunków umowy, mniej lub bardziej korzystnych z punktu widzenia kredytobiorcy. Z tego względu internetowe narzędzie nigdy nie zastąpi profesjonalnego doradcy, doskonale rozumiejącego potrzeby i cele finansowe klienta.

Wsparcie profesjonalnego doradcy

Nasza firma od lat specjalizuje się w usługach doradczych, związanych z finansowaniem środków trwałych, w tym przede wszystkim aut. Decydując się na nasze wsparcie, zyskują Państwo pewność, że wskażemy najlepszą z Państwa finansowego punktu widzenia ofertę finansowania zakupu auta. Ponadto ograniczamy do minimum niezbędne formalności. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.